Apie mus

„Landmark Capital“ yra nekilnojamojo turto ir verslo valdymo bei vystymo bendrovė. Nuo 2014 metų įmonė investuoja įsigydama akcijų veikiančiose ir steigiamose bendrovėse arba finansuodama jų veiklą ar vykdomus projektus. 2015 metais bendrovė pradėjo nekilnojamojo turto valdymo bei nuomos veiklą, įmonė taip pat finansuoja vystomus nekilnojamojo turto projektus.

Kompanijos veiklos pagrindas – 30 metų verslo valdymo patirtį turinti komanda ir optimalaus saugių investicijų ir maksimalios grąžos santykio užtikrinimas.

Bendrovė verslų savininkams ir partneriams vertę kuria atrasdama naujus perspektyvius verslus ir vystydama jau veikiančius, taip pat investuodama ir valdydama nekilnojamojo turto projektus.

Vystydama verslą, bendrovė teikia verslo valdymo konsultacijas arba įmones aprūpina reikalingomis vadovų ir specialistų kompetencijomis.

„Landmark Capital“ Lietuvoje valdo nekilnojamojo turto valdymo bendroves UAB „LMC Real Estate 1“ ir UAB „Gariūnų ekologiniai projektai“, inžinerines paslaugas ir konsultacijas teikiančią TEC įmonių grupę bei poilsio ir pramogų verslą UAB „Samogitia“. Visos „Landmark Capital“ akcijos priklauso Estijos bendrovei „Top Cap OÜ“.

Bendrovės valdomų investicijų portfelis viršijo 16,5 mln. Eur.

Landmark Capital

Landmark Capital